Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Compact GC 7840
Zdjęcia 13 |
Philips PerfectCare Compact GC 7840 |
|
Dzięki technologii OptimalTEMP urządzenie automatycznie dobiera temperaturę dla określonego rodzaju tkaniny. W zestawie znajduje się również specjalny pojemnik Calc-Clean, który ułatwi Ci odkamienianie.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips PerfectCare Compact GC 7840
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektrownia parowa PHILIPS GC7840/20 | 798 zł |
Stacja parowa Philips GC7840/20 | 539 zł |
Generator pary Philips PerfectCare Compact GC7840/20 | 1 103 zł |
Generator Stacja Pary Philips Gc7840/20 2400W | 632 zł |
Generator Stacja Pary Philips Gc7840/20 2400W | 631 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →