Праска з парогенератором Philips PerfectCare 7000 PSG 7050 (PSG7050/30)
Фото 9 |
Philips PerfectCare 7000 PSG 7050 |
|
Технологія OptimalTEMP — автоматично підбирає оптимальну температуру прасування.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PerfectCare 7000 PSG 7050
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips PerfectCare 7000 Series Żelazko z generatorem pary Odłączany zbior | 1 308 zł |
PHILIPS Generator pary PHILIPS PSG7050/30 PerfectCare Fioletowy | 1 199 zł |
Philips ?elazko parowe PerfectCare 7000 Series PSG7050 - steam generator i | 1 159 zł |
Philips PSG7050/30 fioletowy AGDM-ZEL-PHI-348 | 1 286 zł |
Stacja Parowa Philips Perfectcare Psg7050/30 2100W | 1 134 zł |
Модификації Philips PerfectCare 7000 PSG 7050
Ціни на Philips PerfectCare 7000 PSG 7050 |
---|---|---|---|---|
Philips PerfectCare 7000 PSG 7040 | від 1 199 zł | 2 пропозиції | ||
Philips PerfectCare 7000 PSG 7030 | від 978 zł | 1 пропозиція | ||
Philips PerfectCare 7000 PSG 7050 | від 1 134 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →