Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare 7000 PSG 7050 (PSG7050/30)
Zdjęcia 9 |
Philips PerfectCare 7000 PSG 7050 |
|
Technologia OptimalTEMP - automatycznie dobiera optymalną temperaturę prasowania.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips PerfectCare 7000 PSG 7050
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips PerfectCare 7000 Series Żelazko z generatorem pary Odłączany zbior | 1 308 zł |
PHILIPS Generator pary PHILIPS PSG7050/30 PerfectCare Fioletowy | 1 199 zł |
Philips ?elazko parowe PerfectCare 7000 Series PSG7050 - steam generator i | 1 159 zł |
Philips PSG7050/30 fioletowy AGDM-ZEL-PHI-348 | 1 286 zł |
Philips PerfectCare 7000 Series Generator pary PSG7050/30 PSG7050/30 | 1 199 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Philips PerfectCare 7000 PSG 7050
Ceny na Philips PerfectCare 7000 PSG 7050 |
---|---|---|---|---|
Philips PerfectCare 7000 PSG 7040 | od 1 029 zł | 17 oferty | ||
Philips PerfectCare 7000 PSG 7050 | od 1 118 zł | 12 oferty | ||
Philips PerfectCare 7000 PSG 7030 | od 978 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →