Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6042 (PSG6042/20)
Zdjęcia 23 |
Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6042 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6042
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Perfectcare 6000 Series Żelazko z Generatorem Pary Granatowy 1800 | 1 410 zł |
Philips PerfectCare 6000 Series Żelazko z generatorem pary PSG6042/20R1 PS | 989 zł |
Philips PerfectCare 6000 Series Żelazko z generatorem pary PSG6042/20 PSG6 | 935 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →