Праска з парогенератором Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6042 (PSG6042/20)
Фото 23 |
Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6042 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6042
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Perfectcare 6000 Series Żelazko z Generatorem Pary Granatowy 1800 | 1 410 zł |
Philips PerfectCare 6000 Series Żelazko z generatorem pary PSG6042/20 PSG6 | 935 zł |
Generator pary PHILIPS PerfectCare Series 6000 PSG6042/20 | 879 zł |
Philips PerfectCare 6000 Series Żelazko z generatorem pary PSG6042/20R1 PS | 989 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →