Праска з парогенератором Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6026 (PSG6026/20)
Фото 14 |
Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6026 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6026
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CENTRALNA PARA PHILIPS PSG6026/20 B0BR8V2WPH | 832 zł |
Philips ?elazko parowe PerfectCare 6000 Series PSG6026 - steam generator i | 845 zł |
PHILIPS PerfectCare 6000 PSG6026/20 | 518 zł |
Generator pary PHILIPS PerfectCare PSG6026/20 | 959 zł |
Generator pary PHILIPS PSG6026/20 | 939 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →