Праска Philips Azur 8000 Series DST 8041
Фото 7 |
Philips Azur 8000 Series DST 8041 сірий фіолетовий |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Azur 8000 Series DST 8041
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Steamglide Elite 3000 DST804180 Żelazko Wielokolorowy 2464 x 1774 | 563 zł |
Żelazko PHILIPS Azur 8000 Series DST8041/80 | 629 zł |
Philips Azur 8000 Series Żelazko parowe DST8041/80 DST8041/80 | 599 zł |
Żelazko PHILIPS Azur 8000 Series DST8041/80 | 629 zł |
PHILIPS DST8041/80 3000W Czarno-złoty | 696 zł |
ще 6 пропозицій
Genialne żelazko, teraz prasowanie to dla mnie przyjemność. Nie trzeba przejmować się temperaturą- jest automatyczna. Mocne, super para, wyprasuje każde zagniecenie z łatwością. Dostosowuje się do materiału. Mam dużo ubrań satynowych i zawsze bałam się o materiał - tutaj już nie muszę. Polecam! szybko się nagrzewa, mocna para, automatyczne ustawienie temperatury brak Alina Listwan: користуюся Philips Azur 8000 Series DST 8041 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Philips Azur 8000 Series DST 8041
Ціни на Philips Azur 8000 Series DST 8041 |
---|---|---|---|---|
Philips Azur 8000 Series DST 8041 | від 528 zł | 13 пропозицій | ||
Philips Azur 8000 Series DST 8040 | від 477 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →