Праска Philips Azur 8000 Series DST 8040
Фото 10 |
Philips Azur 8000 Series DST 8040 сірий фіолетовий |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Azur 8000 Series DST 8040
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Azur S9137068 Żelazko Wielokolorowy 18 x 14 x 34 cm | 509 zł |
Philips Azur 8000 Series Żelazko parowe DST8040/30 DST8040/30 | 599 zł |
Żelazko parowe PHILIPS Azur 8000 Series 3000 W mocne Pionowy strumień par | 477 zł |
Philips Żelazko PHILIPS DST 8040/30 | 547 zł |
Żelazko PHILIPS DST 8040/30 | 575 zł |
ще 7 пропозицій
Genialne żelazko, teraz prasowanie to dla mnie przyjemność. Nie trzeba przejmować się temperaturą- jest automatyczna. Mocne, super para, wyprasuje każde zagniecenie z łatwością. Dostosowuje się do materiału. Mam dużo ubrań satynowych i zawsze bałam się o materiał - tutaj już nie muszę. Polecam! szybko się nagrzewa, mocna para, automatyczne ustawienie temperatury brak Alina Listwan: користуюся Philips Azur 8000 Series DST 8041 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Philips Azur 8000 Series DST 8040
Ціни на Philips Azur 8000 Series DST 8040 |
---|---|---|---|---|
Philips Azur 8000 Series DST 8041 | від 528 zł | 14 пропозицій | ||
Philips Azur 8000 Series DST 8040 | від 477 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →