Żelazko Philips Azur 8000 Series DST 8040
Zdjęcia 10 |
Philips Azur 8000 Series DST 8040 fioletowy szary |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Azur 8000 Series DST 8040
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Azur S9137068 Żelazko Wielokolorowy 18 x 14 x 34 cm | 509 zł |
Philips Azur 8000 Series Żelazko parowe DST8040/30 DST8040/30 | 599 zł |
Philips Żelazko PHILIPS DST 8040/30 | 547 zł |
Żelazko PHILIPS DST 8040/30 | 575 zł |
Żelazko parowe Philips Azur seria 8000 DST8040/30 | 477 zł |
pokaż 6 ofert
Genialne żelazko, teraz prasowanie to dla mnie przyjemność. Nie trzeba przejmować się temperaturą- jest automatyczna. Mocne, super para, wyprasuje każde zagniecenie z łatwością. Dostosowuje się do materiału. Mam dużo ubrań satynowych i zawsze bałam się o materiał - tutaj już nie muszę. Polecam! szybko się nagrzewa, mocna para, automatyczne ustawienie temperatury brak Alina Listwan: używam Philips Azur 8000 Series DST 8041 mniej niż miesiąc |
Dodaj opinię
Modyfikacje Philips Azur 8000 Series DST 8040
Ceny na Philips Azur 8000 Series DST 8040 |
---|---|---|---|---|
Philips Azur 8000 Series DST 8040 | od 477 zł | 14 oferty | ||
Philips Azur 8000 Series DST 8041 | od 528 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →