Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6022 (PSG6022/20)
Zdjęcia 16 |
Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6022 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips PerfectCare 6000 Series PSG 6022
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips PerfectCare 6000 Series Generator Pary - 2400 W 500 g Pary Ciśnien | 629 zł |
Philips ?elazko parowe PerfectCare 6000 Series PSG6022 | 720 zł |
Philips Generator pary PerfectCare 6000 Series PSG6022/20 HDPHIZEPSG60222 | 713 zł |
Generator pary PHILIPS PerfectCare Series 6000 PSG6022/20 | 689 zł |
Philips PerfectCare PSG6022/20 niebieski AGDM-ZEL-PHI-314 | 739 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →