Праска з парогенератором Philips PerfectCare Elite Plus GC 9660 (GC9660/30)
Фото 13 |
Philips PerfectCare Elite Plus GC 9660 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PerfectCare Elite Plus GC 9660
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Perfectcare Elite Plus Żelazko z Generatorem Pary Biały/Fioletowy | 1 330 zł |
Philips ?elazko parowe PerfectCare Elite Plus GC9660/30 | 1 213 zł |
Philips PerfectCare Elite Plus PerfectCare Elite Plus żelazko z generatore | 1 919 zł |
PHILIPS PerfectCare Elite Plus GC9660/30 | 1 399 zł |
Philips Żelazko z generatorem pary Philips GC9660/30 (2700W; kolor fioleto | 1 290 zł |
ще 5 пропозицій
Технологія OptimalTEMP — автоматично підбирає оптимальну температуру прасування.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →