Żelazko Braun TexStyle 9 SI 9661
Zdjęcia 4 |
Braun TexStyle 9 SI 9661 |
|
Technologia ICare - automatycznie dobiera optymalną temperaturę prasowania.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun TexStyle 9 SI 9661
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun Texstyle 9 Żelazko SI9661VI z 4 lata opieki parowe uderzenie 250g re | 469 zł |
Braun TexStyle 9 SI9661VI FreeGlide 3D 250g/min | 469 zł |
Braun TexStyle 9 SI9661VI FreeGlide 3D 250g/min | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →