Праска Braun TexStyle 1 SI 1009
Фото 5 |
Braun TexStyle 1 SI 1009 оранжевий червоний |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun TexStyle 1 SI 1009
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun TexStyle 1 SI 1009 Steam Iron Non-stick soleplate 1900 W pomarańczow | 174 zł |
Żelazko parowe Braun TexStyle 1 SI 1009 OR | 129 zł |
BRAUN ZELAZKO SI1009.OR | 119 zł |
Żelazko parowe Braun Si 1009 Or 1900W 220Ml | 129 zł |
Модификації Braun TexStyle 1 SI 1009
Ціни на Braun TexStyle 1 SI 1009 |
---|---|---|---|---|
Braun TexStyle 1 SI 1009 | від 119 zł | 5 пропозицій | ||
Braun TexStyle 1 SI 1019 | від 148 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →