Żelazko Braun TexStyle 1 SI 1050 (0127407003)
Zdjęcia 5 |
Braun TexStyle 1 SI 1050 granatowy zielony |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun TexStyle 1 SI 1050
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun TexStyle 1 żelazko parowe SI 1050BL żelazko z podeszwą SuperCeramic | 127 zł |
BRAUN TexStyle 1 SI 1050 BL | 150 zł |
BRAUN, Żelazko tradycyjne TexStyle 1 SI 1050 BL | 135 zł |
Żelazko parowe Braun SI1050BL 2000W | 129 zł |
Braun Texstyle 1 2000w Steam Iron Przezroczysty SI1050BL | 139 zł |
Modyfikacje Braun TexStyle 1 SI 1050
Ceny na Braun TexStyle 1 SI 1050 |
---|---|---|---|---|
Braun TexStyle 1 SI 1050 | od 127 zł | 6 oferty | ||
Braun TexStyle 1 SI 1040 | od 133 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →