Żelazko Tefal Puregliss FV 8042 (FV8042E0)
Zdjęcia 15 |
Tefal Puregliss FV 8042 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Puregliss FV 8042
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Żelazko parowe Puregliss FV8042 Micro-Calc filtr automatyczne wyłącz | 369 zł |
TEFAL Żelazko TEFAL FV8042E0 Puregliss Biało-złoty | 399 zł |
Tefal FV8042 Puregliss biało-złoty AGDM-ZEL-TEF-211 | 399 zł |
Żelazko Parowe Tefal Puregliss Fv8042 2900W 270G/M | 452 zł |
Tefal Żelazko parowe Puregliss FV8042 Micro-Calc filtr automatyczne wyłącz | 344 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →