Deska do prasowania Brabantia 102400
Zdjęcia 7 |
Brabantia 102400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brabantia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brabantia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brabantia 102400
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deska do prasowania rękawów BRABANTIA Ecru 102400 | 140 zł |
Brabantia Deska do prasowania rękawów 60x10cm Brabantia kremowa | 174 zł |
Deska do prasownia rękawów beżowa - Brabantia | 128 zł |
Deska do prasowania rękawów Brabantia, ecru, 60x10 cm | 174 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →