Żelazko Braun TexStyle 3 SI 3041
Braun TexStyle 3 SI 3041 |
|
Niedrogie i niezawodne żelazko elektryczne z systemem nawilżania parą i odporną na zarysowania powierzchnią roboczą. Jest pozycjonowany jako model podstawowej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego. Ma stylową i praktyczną konstrukcję zewnętrzną, zoptymalizowaną ergonomię i stosunkowo niewielką wagę. Dzięki grzałce o mocy 2350 W szybko się nagrzewa i przechodzi w tryb pracy, który ustawia się za pomocą prostego termostatu mechanicznego.
Żelazko Braun TexStyle 3 SI 3041 jest wyposażone w potężny system pary, który może pracować w dwóch trybach. Pierwsza, ciągła, zapewnia odparowanie wody w ilości do 45 g/min, a w przypadku naprawdę trudnych sytuacji i ciężkich zacięć na gęstych tkaninach zapewnione jest wyrzut pary, zdolne do wytworzenia silnego impulsu pary (do 180 g/min). Pojemność wbudowanego zbiornika na wodę wynosi 270 ml, co wystarcza do rozwiązywania typowych domowych zadań.
Przewidziana jest długotrwała praca w pozycji pionowej (pionowy tryb parowania), co jest wygodne przy obróbce zasłon, zasłon i ubrań na wieszakach. Stopa żelazka jest chroniona bardzo wytrzymałą powłoką ceramiczną FreeGlide 3D SuperCeramic. Zapewnia łatwe ślizganie się po wszystkich rodzajach tkanin na bazie włókien sztucznych i naturalnych oraz nie boi się kontaktu z metalowymi okuciami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun TexStyle 3 SI 3041
Wszystkie ceny 6 →Braun TexStyle żelazko parowe dwukierunkowa podeszwa do prasowania 3D Supe | 181 zł |
Żelazko parowe Braun TexStyle 3 SI 3041 GR SI3041GR | 169 zł |
Braun SI 3041 GR AGDM-ZEL-BRA-106 | 145 zł |
Żelazko Braun TexStyle 3 SI3041GR | 167 zł |
Żelazko parowe BRAUN TexStyle 3 SI 3041 GR | 169 zł |
Braun Si3041gr 2350w Gvap Steam Iron Zielony,Biały | 224 zł |