Żelazko Electrolux Refine 700 E7SI1-4WB (E7SI1-4WB)
Zdjęcia 9 |
Electrolux Refine 700 E7SI1-4WB |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Refine 700 E7SI1-4WB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Refine 700 Żelazko parowe E7SI1-4WB 2300W 210gr wyrzut pary do | 229 zł |
Żelazko parowe ELECTROLUX E7SI1-4WB 910 003 544 | 219 zł |
Żelazko parowe Electrolux E7SI1-4WB OD RĘKI z funkcją uderzenia pary I tel | 215 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości żelazka Electrolux Refine 700 E7SI1-4WB:
- Podświetlenie na końcu wylewki
PolecamyPorównaj w tabeli →