Żelazko Solac Easy Temp Evolution Pro (CVG9508)
Zdjęcia 9 |
Solac Easy Temp Evolution Pro |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Solac 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Solac.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Solac Easy Temp Evolution Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Taurus CVG9508 żelazko tworzywo sztuczne wielokolorowe | 272 zł |
Żelazko SOLAC CVG9508 czarne | 346 zł |
Solac Cvg9508 2400w Ironing Center Czarny,Szary | 284 zł |
Taurus CVG9508 żelazko tworzywo sztuczne wielokolorowe | 262 zł |
Solac - Żelazko parowe Easy Temp EVO Pro 2400W Wielofunkcyjne ECOTURBOAUTO | 278 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →