Żelazko Electrolux Refine 600 E6SI1-4MN (E6SI1-4MN)
Zdjęcia 7 |
Electrolux Refine 600 E6SI1-4MN |
|
Żelazko parowe Electrolux oferuje wszystkie funkcje potrzebne do takiego urządzenia w niskiej cenie. Pozwala na pracę z każdym rodzajem tkaniny, czy to delikatny jedwab, czy gęstszy denim. W końcu możesz wybrać optymalne ustawienia dla każdego przedmiotu: dostosuj temperaturę, użyj zwykłego prasowania na sucho, dodaj parę, włącz silne wyrzut pary, aby skuteczniej usunąć zagniecenia, po prostu spryskaj wodą, aby zwilżyć przesuszone tkaniny lub przełącz na pionowe parowanie, które umożliwia odświeżenie i wygładzenie rzeczy bez wyjmowania ich z wieszaka.
Nawiasem mówiąc, ta ostatnia funkcja będzie bardzo przydatna podczas pracy z dużymi i ciężkimi zasłonami oraz tapicerką meblową. Electrolux Refine 600 E6SI1-4MN ma moc 2500 W, nagrzewa się w zaledwie 30 minut, jest wyposażony we wskaźnik ciepła oraz emaliowaną stopę GLISSIUM 175, która zapewnia równomierne rozprowadzanie pary i łatwe przesuwanie się po tkaninie. Dodatkowo dla bezpieczniejszego i wygodniejszego użytkowania producent dodał blokada kapania, który eliminuje mokre plamy i kapanie na ubraniach, samoczyszczące odkamienianie wydłużające żywotność urządzenia oraz automatyczny wyłącznik z wbudowanym czujnikiem oraz trzy tryby pracy: jeśli zostawiłeś żelazko na produkcie, z boku lub u podstawy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux Refine 600 E6SI1-4MN
Wszystkie ceny 10 →Electrolux E6SI1-4MN - Żelazko parowe 2500 W granatowy | 343 zł |
Żelazko ELECTROLUX E6SI1-4MN | 215 zł |
Electrolux Żelazko Refine 600 E6SI1-4MN | 159 zł |
Electrolux E6SI1-4MN grafitowy AGDM-ZEL-ELE-015 | 215 zł |
Żelazko ELECTROLUX E6SI1-4MN | 215 zł |