Żelazko Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB (E7SI1-8DB)
Zdjęcia 10 |
Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żelazko parowe Electrolux E7SI1-8DB2400W Wyrzut pary 230gr/mindo 35gr/min | 240 zł |
Electrolux E7SI1-8DB niebieski AGDM-ZEL-ELE-014 | 319 zł |
Electrolux E7SI1-8DB 230g/min | 259 zł |
Electrolux E7SI1-8DB 230g/min | 419 zł |
Żelazko Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB | 299 zł |
Żelazko parowe Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB | 238 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości żelazka Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB:
- Podświetlenie na końcu wylewki
- Automatyczna kontrola napięcia 120 - 240 V.
PolecamyPorównaj w tabeli →