Праска Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB (E7SI1-8DB)
Фото 10 |
Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Żelazko parowe Electrolux E7SI1-8DB2400W Wyrzut pary 230gr/mindo 35gr/min | 240 zł |
Electrolux E7SI1-8DB niebieski AGDM-ZEL-ELE-014 | 319 zł |
Electrolux E7SI1-8DB 230g/min | 259 zł |
Electrolux E7SI1-8DB 230g/min | 319 zł |
Żelazko Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB | 299 zł |
Żelazko parowe Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB | 238 zł |
Додаткові функції і можливості праски Electrolux Refine 700 E7SI1-8DB:
- Підсвічування на кінчику носика
- Автоматичний контроль напруги 120 – 240 В
РекомендуємоПорівняти в таблиці →