Parownica ręczna Electrolux Refine 700 E7HS1-6OW (910 003 640)
Zdjęcia 8 |
Electrolux Refine 700 E7HS1-6OW |
|
Kompaktowy, lekki (waży ok. 1 kg) i łatwy w obsłudze parownica ręczna Electrolux pomoże Ci szybko odświeżyć i usunąć zagniecenia na ubraniach, zasłonach, pościeli, tapicerce itp. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie może być używane w dowolnym miejscu i czasie: jest przeznaczony do prasowania w pionie i nie wymaga deski do prasowania. Ułatwia to również długi 3-metrowy przewód.
Jednocześnie kompaktowość modelu nie wpłynęła na jego funkcje i możliwości: moc Electrolux Refine 700 E7HS1-6OW to 1600 W, zapewniając szybkie nagrzewanie i stały dopływ pary z prędkością do 24 g/min. Stopa ceramiczna GLISSIUM delikatnie, ale skutecznie działa na materiał, nie uszkadzając go. W zależności od zadania do wyboru są dwa tryby pracy: niski poziom pary jest odpowiedni, jeśli potrzebujesz szybko odświeżyć rzeczy przed wyjściem, a wysoki służy do usuwania uporczywych zagnieceń i odkażania ubrań, ponieważ obróbka parowa zabija nawet 99,99 % bakterii. Zbiornik mieści do 100 ml wody i w razie potrzeby można go wyjąć w celu łatwego uzupełnienia. Dodatkowo parowiec otrzymał haczyk do zawieszenia podczas przechowywania oraz kilka przydatnych akcesoriów w opakowaniu: nasadkę na szczoteczkę oraz worek pełniący jednocześnie funkcję rękawicy chroniącej dłoń przed gorącą parą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux Refine 700 E7HS1-6OW
Wszystkie ceny 8 →ELECTROLUX Refine 700 Aparator do ubrań E7HS1-6OW tworzywo sztuczne | 328 zł |
Parownica do ubrań (Steamer) ELECTROLUX E7HS1-60W | 370 zł |
Electrolux Parownica do ubrań Refine 700 E7HS1-6OW | 299 zł |
Parownica do ubrań (Steamer) ELECTROLUX E7HS1-60W | 370 zł |
Parownica do ubrań Electrolux Refine 700, pionowa, biała (E7HS1-6OW) | 328 zł |