Pralka Electrolux PerfectCare 600 EW6SN506WP biały (914 340 541)
Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN506WP biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux PerfectCare 600 EW6SN506WP biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka ELECTROLUX EW6SN506WP 6kg 1000 obrKompaktowa pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare ładowana od frontu. Cechy: Dostosowanie czas trwania programu do ilośc... więceji odzieży dla oszczędności wody i energii. Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem SensiCare, programem Mini 20 minut i funkcją opóźnienia startu. Pojemność 6 kg. Odpowiednio dostosowana pielęgnacja w krótszym czasie. System SensiCare dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań. Specjalny program do jedwabiu z łagodnym cyklem piorącym i odpowiednim cyklem wirowania. Programy prania: wł./wył. Eco 40-60, bawełna, tkaniny syntetyczne, delikatny, wełna plus, jedwab, koc, płukanie, odprowadzanie wody, wirowanie, jeans, zasłony, odświeżanie, szybkie pranie. Funkcja opóźnionego startu. System płukania zapobiegający powstawaniu piany. Zabezpieczenie przed dziećmi. Nóżki: 4 regulowane. Dane techniczne: Kolor: Biel. Klasa energetyczna (UE 2017/1369): D. Pojemność bębna [l]: 42. Typ wyświetlacza: LED BF. Długość węża doprowadzająceg Electro.plZłóż skargę | 1 400 zł |
Pralka ELECTROLUX EW6SN506WP 6kg 1000 obrKompaktowa pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare ładowana od frontu. Cechy: Dostosowanie czas trwania programu do ilośc... więceji odzieży dla oszczędności wody i energii. Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem SensiCare, programem Mini 20 minut i funkcją opóźnienia startu. Pojemność 6 kg. Odpowiednio dostosowana pielęgnacja w krótszym czasie. System SensiCare dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań. Specjalny program do jedwabiu z łagodnym cyklem piorącym i odpowiednim cyklem wirowania. Programy prania: wł./wył. Eco 40-60, bawełna, tkaniny syntetyczne, delikatny, wełna plus, jedwab, koc, płukanie, odprowadzanie wody, wirowanie, jeans, zasłony, odświeżanie, szybkie pranie. Funkcja opóźnionego startu. System płukania zapobiegający powstawaniu piany. Zabezpieczenie przed dziećmi. Nóżki: 4 regulowane. Dane techniczne: Kolor: Biel. Klasa energetyczna (UE 2017/1369): D. Pojemność bębna [l]: 42. Typ wyświetlacza: LED BF. Długość węża doprowadzająceg Avans.plZłóż skargę | 1 400 zł |
Pralka ELECTROLUX EW6SN506WP 6kg 1000 obr EW6SN506 WPKompaktowa pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare ładowana od frontu. Cechy: Dostosowanie czas trwania programu do ilośc... więceji odzieży dla oszczędności wody i energii. Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem SensiCare, programem Mini 20 minut i funkcją opóźnienia startu. Pojemność 6 kg. Odpowiednio dostosowana pielęgnacja w krótszym czasie. System SensiCare dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań. Specjalny program do jedwabiu z łagodnym cyklem piorącym i odpowiednim cyklem wirowania. Programy prania: wł./wył. Eco 40-60, bawełna, tkaniny syntetyczne, delikatny, wełna plus, jedwab, koc, płukanie, odprowadzanie wody, wirowanie, jeans, zasłony, odświeżanie, szybkie pranie. Funkcja opóźnionego startu. System płukania zapobiegający powstawaniu piany. Zabezpieczenie przed dziećmi. Nóżki: 4 regulowane. Dane techniczne: Kolor: Biel. Klasa energetyczna (UE 2017/1369): D. Pojemność bębna [l]: 42. Typ wyświetlacza: LED BF. Długość węża doprowadzająceg Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 400 zł |
Electrolux EW6SN506WP PerfectCare 600 Superslim 6kg 1000obr/minAutomatyka prania:tak;Auto OleOle.plZłóż skargę | 1 190 zł |
Electrolux EW6SN506WP PerfectCare 600 Superslim 6kg 1000obr/minAutomatyka prania:tak;Auto RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 399 zł |
Seria Electrolux PerfectCare 600
od 1 495 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 75 dB, klasa B, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 1 436 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 76 dB, klasa B, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 436 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 539 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki
od 1 699 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 1 600 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 75 dB, klasa B, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 2 100 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 2 199 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 279 zł
wąska, pranie 4 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 77 dB, klasa energetyczna: A+, 14 programów, bez suszarki
od 1 699 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki
od 1 995 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 190 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 76 dB, klasa B, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki
od 2 284 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki
od 1 230 zł
wąska, pranie 4 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 77 dB, klasa energetyczna: A+, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 479 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki
od 1 748 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 1 438 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: E, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 1 299 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, klasa energetyczna: A+++, 14 programów, bez suszarki
od 1 252 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 76 dB, klasa B, klasa energetyczna: F, 14 programów, bez suszarki
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 699 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 1 349 zł
wąska, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa C, poziom hałasu 80 dB, klasa energetyczna: D, 15 programów, bez suszarki
od 1 699 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki
od 1 375 zł
wąska, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa C, poziom hałasu 76 dB, klasa B, klasa energetyczna: B, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 995 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 252 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 76 dB, klasa B, klasa energetyczna: F, 14 programów, bez suszarki
od 1 399 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A+++, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki
od 1 299 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 77 dB, klasa energetyczna: A+++, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom
od 1 436 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 436 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 76 dB, klasa B, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 193 zł
wąska, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa C, poziom hałasu 80 dB, klasa energetyczna: D, 15 programów, bez suszarki
od 1 249 zł
wąska, pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 80 dB, klasa energetyczna: D, 15 programów, bez suszarki