Zmywarka do zabudowy Electrolux KESD 7100 L (911 535 225)
Zdjęcia 9 |
Electrolux KESD 7100 L
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:13
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:6 szt.
Zużycie prądu:A+
Zużycie wody:10 l
Poziom hałasu:48 dB
Szerokość:60 cm
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KESD 7100 L
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux KESD 7100 L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX KESD7100L, stara generacja | 2 049 zł |
Zmywarka Electrolux KESD7100L | 1 890 zł |
ELECTROLUX KESD7100L Zmywarka do zabudowy seria 600 QuickSelect | 2 049 zł |
Electrolux zmywarka KESD7100L | 2 049 zł |
Electrolux zmywarka KESD7100L | 2 049 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →