Zmywarka do zabudowy Candy Rapido CI 6B4S1PSA
Zdjęcia 14 |
Zamknij
Menu
Candy Rapido CI 6B4S1PSA
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:16
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:10 szt.
Zużycie wody:9.5 l
Poziom hałasu:44 dB
Szerokość:59.7 cm
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Rapido CI 6B4S1PSA
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Rapido CI 6B4S1PSA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy RapidO CI 6B4S1PSA Automatyczne otwieranie drzwi 59,7cm Szuflada naAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla standardowego cyklu mycia:3:55;Dług OleOle.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Candy RapidO CI 6B4S1PSA Automatyczne otwieranie drzwi 59,7cm Szuflada naAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla standardowego cyklu mycia:3:55;Dług RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 799 zł |
Candy RapidO CI 6B4S1PSA1 Automatyczne otwieranie drzwi 59,7cm Szuflada naAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla standardowego cyklu mycia:3:55;Dług OleOle.plZłóż skargę | 1 849 zł |
Candy RapidO CI 6B4S1PSA1 Automatyczne otwieranie drzwi 59,7cm Szuflada naAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla standardowego cyklu mycia:3:55;Dług RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 849 zł |
Seria Candy Rapido
od 2 459 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 16 programów, klasa suszenia B
od 1 529 zł
w pełni zintegrowane, klasa E, kompletów 13, programów 5, zużycie 11 l, 47 dB, falownik, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
od 1 599 zł
kompletów 13, programów 8, zużycie prądu C, zużycie wody 11 l, 47 dB, szerokość: 59.7 cm, falownik, inteligentny dom
od 2 189 zł
pojemność: 7 kg, zużycie prądu A+, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 16 programów, klasa suszenia B
od 1 299 zł
w pełni zintegrowane, klasa E, kompletów 13, programów 5, zużycie 11 l, 46 dB, falownik, szerokość: 59.7 cm
od 1 899 zł
kompletów 15, programów 8, zużycie prądu C, zużycie wody 11 l, 46 dB, szerokość: 59.7 cm, inteligentny dom
od 2 529 zł
pojemność: 10 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, klasa suszenia B
od 1 349 zł
w pełni zintegrowane, klasa C, kompletów 13, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 11 l, 47 dB, falownik, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
od 1 749 zł
kompletów 15, programów 8, zużycie prądu C, zużycie wody 11 l, 44 dB, szerokość: 59.7 cm, falownik, inteligentny dom
od 2 377 zł
pojemność: 7 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 16 programów, klasa suszenia B
od 1 449 zł
w pełni zintegrowane, klasa C, kompletów 15, programów 8, zużycie 11 l, 44 dB, falownik, wiązka światła, szerokość: 59.7 cm
od 2 399 zł
kompletów 16, taca na sztućce, zużycie prądu B, zużycie wody 10 l, 42 dB, szerokość: 59.7 cm, falownik, inteligentny dom
od 1 799 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 15 programów, klasa suszenia B
od 1 599 zł
w pełni zintegrowane, klasa C, kompletów 16, programów 8, zużycie 10 l, 44 dB, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
od 1 699 zł
kompletów 13, programów 5, zużycie prądu C, zużycie wody 11 l, 47 dB, szerokość: 59.7 cm, inteligentny dom
od 1 984 zł
pojemność: 7 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 16 programów, klasa suszenia B
od 1 649 zł
w pełni zintegrowane, klasa E, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 9.5 l, 47 dB, falownik, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
od 1 749 zł
kompletów 14, programów 8, zużycie prądu C, zużycie wody 10 l, 46 dB, szerokość: 59.7 cm, falownik, inteligentny dom
od 2 291 zł
pojemność: 7 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 16 programów, klasa suszenia B
od 1 749 zł
w pełni zintegrowane, klasa C, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 9.5 l, 44 dB, dodatkowe dysze, falownik, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 849 zł
w pełni zintegrowane, klasa B, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 10, zużycie 9.5 l, 40 dB, dodatkowe dysze, falownik, wiązka światła, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
od 1 749 zł
w pełni zintegrowane, klasa C, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 9.5 l, 44 dB, dodatkowe dysze, falownik, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
od 2 499 zł
w pełni zintegrowane, klasa D, kompletów 15, szuflada na sztućce, programów 10, zużycie 11 l, 43 dB, dodatkowe dysze, falownik, szerokość: 59.8 cm
od 2 599 zł
w pełni zintegrowane, klasa B, kompletów 15, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 10 l, 38 dB, dodatkowe dysze, falownik, szerokość: 59.8 cm
od 1 649 zł
w pełni zintegrowane, klasa E, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 9.5 l, 47 dB, falownik, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
od 2 099 zł
w pełni zintegrowane, klasa C, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 7 l, 44 dB, dodatkowe dysze, falownik, wiązka światła, szerokość: 59.8 cm
od 3 147 zł
w pełni zintegrowane, klasa A+++, klasa C, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 5, zużycie 10 l, 42 dB, falownik, szerokość: 59.6 cm
od 3 099 zł
w pełni zintegrowane, klasa A+++, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 10 l, 42 dB, falownik, wiązka światła, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.8 cm
od 3 499 zł
w pełni zintegrowane, klasa A, kompletów 15, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 10 l, 42 dB, falownik, wiązka światła, szerokość: 59.8 cm
od 2 299 zł
w pełni zintegrowane, klasa A+++, kompletów 15, szuflada na sztućce, programów 9, zużycie 10 l, 42 dB, falownik, wiązka światła, szerokość: 60 cm
od 2 279 zł
w pełni zintegrowane, klasa A+++, klasa C, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 10 l, 42 dB, falownik, wiązka światła, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.8 cm
od 2 463 zł
w pełni zintegrowane, klasa C, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 10 l, 39 dB, falownik, wiązka światła, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.8 cm