Zmywarka do zabudowy Whirlpool WIS 7020 PEF (869991594130)
Zdjęcia 3 |
Whirlpool WIS 7020 PEF
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:14
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:8 szt.
Zużycie wody:10 l
Poziom hałasu:46 dB
Szerokość:60 cm
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne WIS 7020 PEF
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WIS 7020 PEF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zmywarka Whirlpool WIS 7020 PEF WIS7020PEF | 2 473 zł |
Komfort Zmywarka Whirlpool wis7020pef | 2 199 zł |
Zmywarka Whirlpool WIS 7020 PEF 869991594130 | 2 199 zł |
Zmywarka do zabudowy WHIRPOOL WIS7020PEF | 1 869 zł |
Zmywarka do zabudowy WIS7020 PEF Whirlpool | 2 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →