Zmywarka do zabudowy Whirlpool WIC 3C26 F (859991009530)
Pełnowymiarowa i w pełni zabudowana automatyczna zmywarka o dużej pojemności z dużym wyborem programów i temperatur zmywania. Producent pozycjonuje jako przystępny model ze średniej półki cenowej, ale pod względem funkcjonalności jest w stanie konkurować ze znacznie droższymi samochodami. Kluczową cechą tego modelu jest system dwóch pojemnych koszy załadowczych (+ wisząca komora na sztućce), które pomieszczą do 14 pełnych zestawów naczyń.
Tak solidna pojemność może zaspokoić potrzeby nawet dużej rodziny. W końcu nie jest konieczne zbieranie tylu brudnych naczyń, jeśli elektroniczna jednostka sterująca jest w stanie zapewnić prawidłową pracę maszyny w trybie połowy załadunku. Maszyna obsługuje również programy codziennego, intensywnego, higienicznego prania w wysokiej temperaturze, a nawet cichego prania nocnego, łącznie 8 głównych trybów.
Zmywarka Whirlpool WIO 3C236 zapewnia wysoki stopień efektywności energetycznej (klasa A++), a działanie czujnika dokładnie mierzącego stopień zanieczyszczenia wody zapewnia niskie zużycie wody. Istnieje pełnowartościowa ochrona przed wyciekami, przełączany sygnał dźwiękowy końca pracy, blokada dziecięca i zegar opóźnionego startu, co pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną (przy korzystaniu z dwutaryfowego licznika energii elektrycznej).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool WIC 3C26 F
Wszystkie ceny 10 →Whirlpool WIC 3C26 F Zmywalna sztućce14-miejscowasettings 46 decybelów Kla | 2 075 zł |
WHIRLPOOL Zmywarka WHIRLPOOL WIC 3C26 F | 1 939 zł |
Zmywarka Whirlpool WIC 3C26 F 869991605600 | 1 699 zł |
Zmywarka Whirlpool WIC3C26F | 1 672 zł |
Zmywarka do zabudowy WHIRLPOOL WIC3C26F (60 cm szer. 3 kosze) - DARMOWY PA | 1 649 zł |