Pralka Electrolux PerfectCare 800 EW8TN3372P biały
Zamknij
Menu
Electrolux PerfectCare 800 EW8TN3372P biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux PerfectCare 800 EW8TN3372P biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELECTROLUX Pralka ELECTROLUX EW8TN3372P BiałyŁadowana od góry pralka AEG 8000 z technologią ÖkoMix gwarantujedosko MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 339 zł |
Pralka ELECTROLUX EW8TN3372P 7kg 1300 obrEW8TN3372P to pralka wolnostojąca ładowana od góry, którą charakteryzuje doskonała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryt... więceja w nowoczesnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Pralka o ładowności 7 kg. doskonale sprawdzi się w małej jak i dużej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej łazienki. Urządzenie charakteryzuje się stosunkowo niskim poborem mocy na poziomie 59 kWh/100 cykli. Urządzenie o klasie energetycznej C charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (79 dB/wirowanie) a jednocześnie efektywną pracą. Electro.plZłóż skargę | 2 368 zł |
Pralka ELECTROLUX EW8TN3372P 7kg 1300 obrEW8TN3372P to pralka wolnostojąca ładowana od góry, którą charakteryzuje doskonała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryt... więceja w nowoczesnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Pralka o ładowności 7 kg. doskonale sprawdzi się w małej jak i dużej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej łazienki. Urządzenie charakteryzuje się stosunkowo niskim poborem mocy na poziomie 59 kWh/100 cykli. Urządzenie o klasie energetycznej C charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (79 dB/wirowanie) a jednocześnie efektywną pracą.... Avans.plZłóż skargę | 2 368 zł |
Electrolux EW8TN3372P 7kg 1300obr/minAutomatyka prania:tak;Auto OleOle.plZłóż skargę | 2 316 zł |
Pralka ELECTROLUX EW8TN3372P 7kg 1300 obrEW8TN3372P to pralka wolnostojąca ładowana od góry, którą charakteryzuje doskonała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryt... więceja w nowoczesnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Pralka o ładowności 7 kg. doskonale sprawdzi się w małej jak i dużej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej łazienki. Urządzenie charakteryzuje się stosunkowo niskim poborem mocy na poziomie 59 kWh/100 cykli. Urządzenie o klasie energetycznej C charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (79 dB/wirowanie) a jednocześnie efektywną pracą.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 316 zł |
Electrolux EW8TN3372P 7kg 1300obr/minAutomatyka prania:tak;Auto RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 316 zł |
Pralka Electrolux EW8TN3372P I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 599 zł |
Seria Electrolux PerfectCare 800
od 2 885 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 14 programów, bez suszarki
od 2 707 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów, klasa suszenia B
od 2 316 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 299 zł
pojemność: 9 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, 12 programów
od 3 199 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 239 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, klasa suszenia B
od 2 975 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 249 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów
od 2 199 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 73 dB, klasa energetyczna: A+++, C, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 999 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, 12 programów, klasa suszenia B
od 4 094 zł
pranie 10 kg, suszenie 6 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa A, poziom hałasu 76 dB, klasa B, klasa energetyczna: A, 14 programów
od 3 900 zł
pojemność: 9 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, 12 programów
od 2 175 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A+++, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 599 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów, klasa suszenia B
od 3 999 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 3 397 zł
pojemność: 9 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów
od 4 799 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 3 000 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów, klasa suszenia B
od 3 990 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 499 zł
pojemność: 9 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów, klasa suszenia B
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 129 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 848 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: E, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 038 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 298 zł
ładowanie od góry, pranie 6.5 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa energetyczna: A+++, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, napęd bezpośredni
od 2 612 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, klasa energetyczna: A++, niskie zużycie wody, 18 programów, bez suszarki
od 1 999 zł
ładowanie od góry, pranie 6.5 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, napęd bezpośredni
od 1 949 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki
od 1 898 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: E, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 1 862 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 1 900 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 3 299 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: B, 12 programów, bez suszarki
od 1 264 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe