Żelazko Philips EasySpeed GC 1740 (GC1740/20)
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Philips EasySpeed GC 1740 |
|
Żelazko parowe klasy podstawowej, umieszczone przez producenta w przystępnej cenie. Model może służyć jako doskonały wybór dla tych, którzy prasują rzadko i w małych ilościach. Główną zaletą urządzenia jest jego przystępna cena. System do prasowania otrzymał dużą stopę z powłoką nieprzywierającą. Żelazko parowe Philips EasySpeed GC 1740 można łatwo prasować zarówno na delikatnych, jak i szorstkich tkaninach.
Przedłużona wylewka Triple Precision umożliwia efektywne prasowanie w najtrudniej dostępnych miejscach. Model nadaje się do prasowania parą. W tym przypadku gęstość szoku parowego wynosi 90 g/min, a gęstość pary przy ciągłym dopływie 25 g/min. To wystarczy, aby szybko i łatwo wygładzić uparte, niesforne fałdy. Moc systemu prasującego sięga 2000 W. Objętość generatora pary sięga 220 ml. Żelazko osiąga temperaturę roboczą w zaledwie 30 sekund. W tym przypadku model budżetowy daje szanse wielu bardziej profesjonalnym i droższym odpowiednikom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips EasySpeed GC 1740
Wszystkie ceny 8 →Zelazko PHILIPS EasySpeed GC1740/20 Prasowanie 90g Odkamienianie Nieprzywi | 133 zł |
Żelazko Philips EasySpeed GC1740 / 20 | 115 zł |
Żelazko Parowe Philips Gc1740/20 Easy Speed | 110 zł |
Żelazko parowe Philips GC1740/20 Easy Speed 2000 W | 118 zł |
żelazko Para 2000W 220 ml GC1740/20 | 125 zł |
Modyfikacje Philips EasySpeed GC 1740
Ceny na Philips EasySpeed GC 1740 |
---|---|---|---|---|
Philips EasySpeed GC 1742 | od 73 zł | 17 oferty | ||
Philips EasySpeed GC 1740 | od 110 zł | 9 oferty | ||
Philips EasySpeed GC 1744 | od 83 zł | 2 oferty |