Праска Philips EasySpeed GC 1740 (GC1740/20)
Відео 1Фото 11 |
Philips EasySpeed GC 1740 |
|
Парова праска початкового класу, позиціонується виробником доступний ціновий сегмент. Модель може послужити відмінним вибором для тих, хто гладить нечасто і в невеликих об'ємах. Головною перевагою пристрою є доступна ціна. Прасувальна система отримала велику підошву з антипригарним покриттям Non-stick. Парова праска Philips EasySpeed GC 1740 легко справляється з прасуванням як делікатних, так і грубих тканин.
Подовжений носик Triple Precision дає можливість якісно гладити в самих важкодоступних місцях. Модель здатна прасувати з подачею пара. При цьому щільність парового удару становить 90 г/хв, а щільність пари при безперервній подачі — 25 г/хв., Цього достатньо, щоб легко і швидко розгладжувати стійкі неслухняні складки. Потужність прасувальної системи досягає 2000 Вт. Об'єм парогенератора досягає 220 мл Праска виходить на робочу температуру всього за 30 секунд. В даному випадку бюджетна модель дає фору багатьом більш професійним і дорогим аналогам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips EasySpeed GC 1740
Усі ціни 8 →Zelazko PHILIPS EasySpeed GC1740/20 Prasowanie 90g Odkamienianie Nieprzywi | 133 zł |
Żelazko Philips EasySpeed GC1740 / 20 | 115 zł |
Żelazko Parowe Philips Gc1740/20 Easy Speed | 110 zł |
Żelazko parowe Philips GC1740/20 Easy Speed 2000 W | 118 zł |
żelazko Para 2000W 220 ml GC1740/20 | 125 zł |
Модификації Philips EasySpeed GC 1740
Ціни на Philips EasySpeed GC 1740 |
---|---|---|---|---|
Philips EasySpeed GC 1744 | від 83 zł | 2 пропозиції | ||
Philips EasySpeed GC 1740 | від 110 zł | 9 пропозицій | ||
Philips EasySpeed GC 1742 | від 72 zł | 19 пропозицій |