Żelazko Philips 1000 Series DST 1030 (DST1030/20)
Zdjęcia 5 |
Philips 1000 Series DST 1030 fioletowy granatowy |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips 1000 Series DST 1030
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS ŻELAZKO DST1010/20 | 100 zł |
Philips DST1030/20 90g/min | 89 zł |
Żelazko Philips DST1030 | 74 zł |
Philips DST1030/20 90g/min | 89 zł |
PHILIPS ŻELAZKO DST1010/20 | 100 zł |
Modyfikacje Philips 1000 Series DST 1030
Ceny na Philips 1000 Series DST 1030 |
---|---|---|---|---|
Philips 1000 Series DST 1020 | od 89 zł | 1 oferta | ||
Philips 1000 Series DST 1030 | od 74 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →