Pralka Electrolux TimeCare 500 EW2TN25262P biały (913 148 604)
Zdjęcia 5 |
Electrolux TimeCare 500 EW2TN25262P biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux TimeCare 500 EW2TN25262P biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Pralka EW2TN25262P top HWELERG2TN25262 | 1 510 zł |
Electrolux Pralka TimeCare 500 6 kg EW2TN25262P | 1 649 zł |
Electrolux Pralka EW2TN25262P top 123127 | 1 611 zł |
Electrolux Pralka EW2TN25262P top 123127 | 1 510 zł |
Pralka Electrolux EW2TN25262P | 1 576 zł |
Pralka ELECTROLUX TimeCare EW2TN25262P 6kg 1200obr | 1 679 zł |
Pralka ładowana od góry ELECTROLUX EW2TN25262P I tel. (22) 266 82 20 I Rat | 1 579 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →