Пральна машина Electrolux TimeCare 500 EW5TN1507FP білий (913 138 622)
Фото 6 |
Electrolux TimeCare 500 EW5TN1507FP білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux TimeCare 500 EW5TN1507FP білий
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electrolux EW5TN1507FP pralka do prania górnego 7 kg 1000 obr/min biała | 2 020 zł |
Electrolux Pralka top 7 kg EW5TN1507FP HWELERG5TN1507F | 1 523 zł |
Electrolux Pralka top 7 kg EW5TN1507FP 106229 | 1 625 zł |
Pralka Wolnostojąca ELECTROLUX E EW5TN1507FP | 1 821 zł |
Pralka Electrolux EW5TN1507FP | 1 521 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →