Pralka Electrolux PerfectCare 600 EW6SN326SP biały
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN326SP biały |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux PerfectCare 600 EW6SN326SP biały
Wszystkie ceny 9 →ELECTROLUX Pralka ELECTROLUX EW6SN326SP PerfectCare 600 Biały | 1 699 zł |
Electrolux SensiCare 600 EW6SN326SP | 1 699 zł |
Electrolux Pralka SensiCare 600 6 kg EW6SN326SP | 1 815 zł |
Pralka ELECTROLUX EW6SN326SP 6kg 1200 obr | 1 699 zł |
Pralka ELECTROLUX EW6SN326SP 6kg 1200 obr | 1 699 zł |
Idealny wybór do małych przestrzeni
Pralka Electrolux PerfectCare 600 to optymalne rozwiązanie dla właścicieli małych łazienek ze względu na swoje kompaktowe wymiary. Wysokość 84,3 cm, szerokość 59,5 cm i głębokość zaledwie 37,8 cm pozwalają wygodnie umieścić urządzenie nawet w ograniczonej przestrzeni. Pomimo swoich rozmiarów, maszyna pomieści aż 6 kg prania, zapewniając wszystkie funkcje pełnoprawnej pralki ładowanej od przodu. Stylowy design z czarnymi elementami wyróżnia urządzenie na tle prostszych modeli.
Wszechstronność i wydajność
Model oferuje szeroką gamę programów prania – łącznie 14, w tym specjalistyczne tryby dla różnych rodzajów tkanin, takich jak bawełna, syntetyki, jedwab, wełna czy dżins. Dzięki temu maszyna nadaje się do każdego rodzaju zabrudzeń i materiałów. Programy obejmują 14-minutowe szybkie pranie lekko zabrudzonych rzeczy, delikatne pranie ze zredukowanym wirowaniem oraz program antyalergiczny z ulepszonym płukaniem.
Sterowanie odbywa się za pomocą wygodnego pokrętła oraz przycisków dotykowych. Informacyjny wyświetlacz LED pokazuje wybrane ustawienia i czas do zakończenia prania. Funkcja blokady panelu sterowania zapobiega przypadkowym kliknięciom, co jest szczególnie ważne w przypadku rodzin z dziećmi.
Ekonomiczny we wszystkim
Ta pralka jest nie tylko kompaktowa, ale także bardzo ekonomiczna. Zużycie wody wynosi tylko 42 litry na cykl, a klasa zużycia energii to D, co oznacza niskie zużycie energii. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1200 obr/min, natomiast poziom hałasu nie przekracza 77 dB, dzięki czemu urządzenie jest dość ciche w pracy.