Pralka Indesit MTWA 71252 W biały
Zdjęcia 14 |
Indesit MTWA 71252 W biały 2022 rokxWx (pełnowymiarowe) |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit MTWA 71252 W biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Indesit MTWA 71252 W IT pralka ładowana od przodu 7 kg 1200 obr/min 805014 | 2 439 zł |
Indesit Pralka MTWA71252WPL HWINDRFS71252WP | 1 299 zł |
Indesit Pralka MTWA71252WPL 128694 | 1 299 zł |
Indesit MTWA 71252 W PL 7kg 1200obr/min | 1 143 zł |
Indesit Pralka MTWA71252WPL 128694 | 1 299 zł |
Indesit MTWA 71252 W PL 7kg 1200obr/min | 1 143 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →