Пральна машина Candy Smart CS 1482DW4/1-S білий (31019495)
Фото 7 |
Candy Smart CS 1482DW4/1-S білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy Smart CS 1482DW4/1-S білий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Candy Pralka standard CS 1482DW4/1-S HWCDYRFS1019495 | 1 699 zł |
Pralka Candy CS1482DW4/1-S | 1 699 zł |
Candy Pralka standard CS 1482DW4/1-S 107993 | 1 699 zł |
Pralka Candy CS 1482DW4/1-S 8kg 16 programów 60cm | 1 699 zł |
Pralka CANDY CS1482DW4/1-S | 1 699 zł |
Pralka CANDY CS1482DW4/1-S | 1 699 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →