Пральна машина Candy Smart CSWS 4962DWE/1-S білий (31010535)
Фото 5 |
Candy Smart CSWS 4962DWE/1-S білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy Smart CSWS 4962DWE/1-S білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Candy CSWS 4962DWE/1-S Pralko-suszarka 96 Kg 1400 obrotów Parowy Opóźniony | 3 430 zł |
Candy Pralko-suszarka CSWS 4962DWE/1-S HWCDYRS31010535 | 1 999 zł |
Candy Pralko-suszarka CSWS 4962DWE/1-S 68013 | 1 999 zł |
Pralko-Suszarka Candy Csws596Twmce/1-S 9/6Kg | 1 957 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →