Пральна машина Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S білий (31018699)
Фото 12 |
Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S білий білий графіт |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pralka CANDY RP4 476BWMR/1-S RapidÓ Pro 7kg 1400 obr | 1 980 zł |
Pralka CANDY RP4 476BWMR/1-S RapidÓ Pro 7kg 1400 obr 31018699 | 1 699 zł |
Pralka CANDY RP4 476BWMR/1-S Slim 7 kg 1400 obr | 1 980 zł |
Candy Washing Machine RP4 476BWMR/1-S Energy efficiency class A, Front loa | 1 763 zł |
Модификації Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S
Ціни на Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S |
---|---|---|---|---|
Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S білий | від 1 699 zł | 6 пропозицій | ||
Candy RapidO PRO RP4 476 BWMRR/1-S графіт | від 1 700 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →