Pralka Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S biały (31018699)
Zdjęcia 12 |
Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S biały biały grafit |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka CANDY RP4 476BWMR/1-S RapidÓ Pro 7kg 1400 obr | 1 980 zł |
Pralka CANDY RP4 476BWMR/1-S RapidÓ Pro 7kg 1400 obr 31018699 | 1 699 zł |
Pralka CANDY RP4 476BWMR/1-S Slim 7 kg 1400 obr | 1 980 zł |
Candy Washing Machine RP4 476BWMR/1-S Energy efficiency class A, Front loa | 1 763 zł |
Modyfikacje Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S
Ceny na Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S |
---|---|---|---|---|
Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S biały | od 1 699 zł | 6 oferty | ||
Candy RapidO PRO RP4 476 BWMRR/1-S grafit | od 1 700 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →