Пральна машина Candy Smart Pro CSO4 1475 TE/1-S білий
Candy Smart Pro CSO4 1475 TE/1-S білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy Smart Pro CSO4 1475 TE/1-S білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pralka Candy CSO4 1475TE/1-S 31010522 | 1 649 zł |
Pralka Candy CS04 1475TE/1-S | 1 649 zł |
Pralka CANDY CS04 1475TE1-S | 1 649 zł |
Pralka CANDY CSO4 1475TE/1-S slim | 1 629 zł |
Pralka CANDY CSO4 1475TE/1-S slim | 1 629 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →