Пральна машина Candy CST 27LET/1-S білий (31018670)
Фото 3 |
Candy CST 27LET/1-S білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy CST 27LET/1-S білий
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Candy Smart CST 27LET/1-S Górna pralka ładująca 7KG 1200RPM Zmniejszone dn | 1 791 zł |
CANDY Pralka CANDY CST 27LET/1-S Biały | 1 349 zł |
Candy Pralka top CST 27LET/1-S HWCDYRG31018670 | 1 399 zł |
Pralka Candy CST 27LET/1-S 31018670 | 1 549 zł |
Pralka CANDY CST 27LET/1-S 7kg 1200 obr | 1 349 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →