Pralka Candy CST 27LET/1-S biały (31018670)
Zdjęcia 3 |
Candy CST 27LET/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CST 27LET/1-S biały
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy Smart CST 27LET/1-S Górna pralka ładująca 7KG 1200RPM Zmniejszone dn | 1 791 zł |
CANDY Pralka CANDY CST 27LET/1-S Biały | 1 349 zł |
Candy Pralka top CST 27LET/1-S HWCDYRG31018670 | 1 399 zł |
Pralka Candy CST 27LET/1-S 31018670 | 1 549 zł |
Pralka CANDY CST 27LET/1-S 7kg 1200 obr | 1 349 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →