Pralka Candy Smart CS 1482DW4/1-S biały (31019495)
Zdjęcia 7 |
Candy Smart CS 1482DW4/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart CS 1482DW4/1-S biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CS1482DW4/1-S Smart Pralka ładująca od przodu CS1482DW4/1-S | 1 884 zł |
Candy Pralka standard CS 1482DW4/1-S HWCDYRFS1019495 | 1 699 zł |
Pralka Candy CS1482DW4/1-S | 1 699 zł |
Candy Pralka standard CS 1482DW4/1-S 107993 | 1 699 zł |
Candy Pralka standard CS 1482DW4/1-S 107993 | 1 699 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →