Pralka Candy Smart Pro CSTG 072 DE/1-S biały
Candy Smart Pro CSTG 072 DE/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart Pro CSTG 072 DE/1-S biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy Pralka ładowana od góry CSTG 072DET/1-S HWCDYRG31018666 | 1 649 zł |
Pralka Candy CSTG 072DE/1-S 31018666 | 1 649 zł |
Candy Pralka ładowana od góry CSTG 072DET/1-S 127061 | 1 565 zł |
Pralka Candy CST G072DE/1-S | 1 590 zł |
Candy Pralka ładowana od góry CSTG 072DET/1-S 127061 | 1 649 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →