Пральна машина Whirlpool TDLR 6040L білий
Фото 12 |
Whirlpool TDLR 6040L білий 2022 рікAWE/TDLR (вертикальні) |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool TDLR 6040L білий
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL TDLR 6040L PL/N Biały | 1 499 zł |
Whirlpool Pralka TDLR6040LPLN HWWHRRG6040LPLN | 1 469 zł |
Pralka Whirlpool TDLR 6040L PL/N 859991653540 | 1 499 zł |
Whirlpool Pralka TDLR6040LPLN 94280 | 1 469 zł |
Pralka Wolnostojąca WHIRLPOOL C TDLR 6040L PL/N | 1 560 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →