Пральна машина Whirlpool FFB 9258 SV білий (FFB 9258 SV PL)
Фото 10 |
Whirlpool FFB 9258 SV білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool FFB 9258 SV білий
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL FFB 9258 SV PL Biały | 1 449 zł |
Whirlpool Pralka FFB9258SVPL Net Net HWWHRRFS9285VPL | 1 599 zł |
Whirlpool FFB 9258 SV PL | 1 449 zł |
Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL 859991637030 | 1 699 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFB 9258 SV PL 9kg 1200 obr | 1 449 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →