Пральна машина Whirlpool FFB 7259 WV білий (FFB 7259 WV PL)
Фото 6 |
Whirlpool FFB 7259 WV білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool FFB 7259 WV білий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL FFB 7259 WV PL BiałyPralka ładowana od przodu wolnostojąca Whirlpool: 7 kg - FFB 7259 WV PL.Korzyści:Odk MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 399 zł |
Whirlpool Pralka FFB7259WVPL HWWHRRFS7259WVPPralka ładowana od przodu wolnostojąca Whirlpool - FFB 7259 WV PL
Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1200 obrotów... щеna minutę. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin. Program Colours 15 gwarantuje perfekcyjną ochronę koloru i takie same rezultaty prania w 15°C, jak i w 40°C.
Technologia 6. Zmysł
Technologia 6. Zmysł dynamicznie dostosowuje parametry prania do załadunku ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 572 zł |
Pralko-suszarka Whirlpool FFB7259WVPL AGDW-PRA-WHI-190Świeże pranie, bez natychmiastoweg Komputronik.plПоскаржитись | 1 395 zł |
Whirlpool Pralka FFB7259WVPL 126586Pralka ładowana od przodu wolnostojąca Whirlpool - FFB 7259 WV PL
Technologia 6. Zmysł
Technologia 6. Zmysł dynamicznie dostosowuje parametry prania do załadunku ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 572 zł |
Whirlpool FFB 7259 WV PL 7kg 1200obr/minAutomatyka prania:tak;Auto OleOle.plПоскаржитись | 1 395 zł |
Whirlpool Pralka FFB7259WVPL 126586Pralka ładowana od przodu wolnostojąca Whirlpool - FFB 7259 WV PL
Technologia 6. Zmysł
Technologia 6. Zmysł dynamicznie dostosowuje parametry prania do załadunku ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 572 zł |
Whirlpool FFB 7259 WV PL 7kg 1200obr/minAutomatyka prania:tak;Auto RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 395 zł |
Серія Whirlpool FW (освіження парою)Порівняти в таблиці →
від 1 732 zł
прання 10 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 76 дБ, енергоефективність: A, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 598 zł
прання 8 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 79 дБ, клас C, енергоефективність: B, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 589 zł
прання 7 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 77 дБ, клас C, енергоефективність: B, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 449 zł
прання 9 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 79 дБ, клас C, енергоефективність: B, 13 програм, без сушки, прання паром
від 1 548 zł
прання 7 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 77 дБ, клас C, енергоефективність: B, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 239 zł
прання 6 кг, віджим 1000 об/хв, клас C, шум 78 дБ, енергоефективність: D, 13 програм, без сушки
від 1 979 zł
прання 9 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 78 дБ, клас C, енергоефективність: B, 16 програм, без сушки, прання паром
від 4 548 zł
прання 11 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 76 дБ, енергоефективність: A, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 449 zł
прання 6 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 80 дБ, клас C, енергоефективність: D, 14 програм, без сушки
від 1 398 zł
прання 8 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 78 дБ, клас C, енергоефективність: B, 14 програм, без сушки, прання паром
від 2 300 zł
прання 9 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 78 дБ, клас C, енергоефективність: B, 16 програм, без сушки, прання паром
від 1 694 zł
прання 9 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 78 дБ, клас C, енергоефективність: A, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 395 zł
прання 7 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 77 дБ, клас C, енергоефективність: B, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 394 zł
прання 8 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 79 дБ, клас C, енергоефективність: B, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 299 zł
прання 7 кг, віджим 1000 об/хв, клас C, шум 78 дБ, енергоефективність: D, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 299 zł
прання 6 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 80 дБ, клас C, енергоефективність: D, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 392 zł
прання 7 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 81 дБ, клас D, енергоефективність: D, 14 програм, без сушки, прання паром
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 598 zł
прання 8 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 79 дБ, клас C, енергоефективність: B, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 299 zł
прання 6 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 80 дБ, клас C, енергоефективність: D, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 281 zł
прання 7 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 74 дБ, енергоефективність: A, низька витрата води, 16 програм, без сушки, прання паром, розумний дім, Wi-Fi
від 1 528 zł
прання 8 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 76 дБ, енергоефективність: C, низька витрата води, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 346 zł
прання 7 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 77 дБ, клас C, енергоефективність: B, 14 програм, без сушки
від 1 392 zł
прання 7 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 81 дБ, клас D, енергоефективність: D, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 699 zł
прання 7 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 77 дБ, клас C, енергоефективність: A, низька витрата води, 13 програм, без сушки, прання паром, розумний дім, Wi-Fi
від 1 589 zł
прання 7 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 77 дБ, клас C, енергоефективність: B, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 405 zł
прання 7 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 74 дБ, енергоефективність: C, низька витрата води, 15 програм, без сушки, прання паром
від 1 548 zł
прання 7 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 77 дБ, клас C, енергоефективність: B, 14 програм, без сушки, прання паром
від 1 399 zł
прання 8 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 76 дБ, клас C, енергоефективність: B, 16 програм, без сушки, прання паром
від 1 598 zł
прання 8 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 73 дБ, енергоефективність: A, низька витрата води, 15 програм, без сушки, прання паром