Pralka Whirlpool FFB 7259 WV biały (FFB 7259 WV PL)
Zdjęcia 6 |
Whirlpool FFB 7259 WV biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool FFB 7259 WV biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL FFB 7259 WV PL BiałyPralka ładowana od przodu wolnostojąca Whirlpool: 7 kg - FFB 7259 WV PL.Korzyści:Odk MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Whirlpool Pralka FFB7259WVPL HWWHRRFS7259WVPPralka ładowana od przodu wolnostojąca Whirlpool - FFB 7259 WV PL
Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1200 obrotów... więcejna minutę. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin. Program Colours 15 gwarantuje perfekcyjną ochronę koloru i takie same rezultaty prania w 15°C, jak i w 40°C.
Technologia 6. Zmysł
Technologia 6. Zmysł dynamicznie dostosowuje parametry prania do załadunku ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 572 zł |
Pralko-suszarka Whirlpool FFB7259WVPL AGDW-PRA-WHI-190Świeże pranie, bez natychmiastoweg Komputronik.plZłóż skargę | 1 395 zł |
Whirlpool Pralka FFB7259WVPL 126586Pralka ładowana od przodu wolnostojąca Whirlpool - FFB 7259 WV PL
Technologia 6. Zmysł
Technologia 6. Zmysł dynamicznie dostosowuje parametry prania do załadunku ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 572 zł |
Whirlpool FFB 7259 WV PL 7kg 1200obr/minAutomatyka prania:tak;Auto OleOle.plZłóż skargę | 1 395 zł |
Whirlpool Pralka FFB7259WVPL 126586Pralka ładowana od przodu wolnostojąca Whirlpool - FFB 7259 WV PL
Technologia 6. Zmysł
Technologia 6. Zmysł dynamicznie dostosowuje parametry prania do załadunku ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 572 zł |
Whirlpool FFB 7259 WV PL 7kg 1200obr/minAutomatyka prania:tak;Auto RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 395 zł |
Seria Whirlpool FW (odświeżanie parą)Porównaj w tabeli →
od 1 732 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 598 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 589 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 449 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 13 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 548 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 239 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 78 dB, klasa energetyczna: D, 13 programów, bez suszarki
od 1 449 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 80 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki
od 1 398 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 979 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 4 548 zł
pranie 11 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 299 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 80 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 392 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 81 dB, klasa D, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 300 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 694 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 395 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 394 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 299 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1000 obr./min, klasa C, poziom hałasu 78 dB, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 598 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 299 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 80 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 281 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 528 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 346 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki
od 1 392 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 81 dB, klasa D, klasa energetyczna: D, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 405 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 589 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 548 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 399 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 598 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 73 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 485 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki