Pralka Whirlpool FFL 6038 B biały
Zdjęcia 9 |
Whirlpool FFL 6038 B biały 2020 rokFW (odświeżanie parą) |
|
Ta pralka popularnego amerykańskiego producenta Whirlpool weszła na rynek w 2020 roku i może pochwalić się niezawodnym silnikiem inwerterowym, który charakteryzuje się lepszą wydajnością energetyczną, trwałością oraz obniżonym poziomem hałasu i wibracji. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że urządzenie wyposażone jest w stosunkowo mały bęben o pojemności do 6 kg, ale jednocześnie zużycie wody na jeden pełny cykl nie przekracza 41 litrów, a zużycie energii odpowiada klasie ekonomicznej A +++.
Kolejną ważną zaletą pralki Whirlpool FFL 6038 B jest dobry zestaw specjalistycznych programów prania. Do dyspozycji użytkownika pozostaje więc stosunkowo niewielki, ale jednocześnie uniwersalny zestaw 13 programów. Wśród nich tryb codziennego prania (do 3,5 kg, 40°C, w zaledwie 60 minut), szybki cykl 30-minutowy, specjalistyczne tryby do odzieży dziecięcej, rzeczy wełnianych itp. System FreshCare + delikatnie działa na bieliznę powolnymi ruchami bębna, naprzemiennie z działaniem pary, która utrzymuje świeżość ubrań i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Hałas generowany podczas prania nie przekracza 51 dB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool FFL 6038 B biały
Wszystkie ceny 17 →Whirlpool Pralka FFL6038BPL HWWHRRFS6038BPL | 1 417 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFL 6038 B PL 6kg 1000 obr | 1 290 zł |
Pralka Whirlpool FFL 6038 B PL 859991598370 | 1 569 zł |
Pralka Whirlpool FFL6038BPL AGDW-PRA-WHI-159 | 1 383 zł |
Whirlpool Pralka FFL6038BPL 102380 | 1 417 zł |